Żywność i FMCG

Wspieramy firmy z branży spożywczej oraz sektora dóbr szybkozbywalnych w procesie importu i eksportu towarów. W tym sektorze kluczowy jest czas.

Odprawiamy żywność i towary FMCG 24h i towar zawsze wyjeżdża o czasie i dojeżdża o czasie bo zajmujemy się także odprawą na terenie krajów trzecich. Dodatkowo w razie potrzeby współpracujemy z organami typu sanepid czy weterynarz i pomagamy przygotować towary do odprawy.

Współpracujemy z przewoźnikami, którzy mają wszelkie wymagane prawem certyfikaty i zezwolenia. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie interpretacji przepisów sanitarnych i celnych, a także procesów odprawy towarowej.

Jeżeli w swoich codziennych działaniach spotykasz się z podobnymi problemami, zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy i sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Dawid Nowak

by | kwi 6, 2023 | Eksport,Import,Składowanie celne,Transport,Żywność i FMCG | 0 Comments

ADM Trade
Współpraca z AC Wega pozwala nam na rozwój naszego biznesu i współpracę z klientami z wielu krajów, z których kupujemy i do których sprzedajemy nasz towar.

Rafał Szarowski

by | kwi 6, 2023 | Eksport,Międzynarodowe odprawy celne,Żywność i FMCG | 0 Comments

Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.
Agencja Celna Wega pomogła naszej firmie przejść przez wyzwania związane z Brexitem. Wspólnie ustaliliśmy proces odpraw, który pozwala nam na bezproblemową wysyłkę naszych towarów do klientów, bez opóźnień i problemów - 24h na dobę.

Najnowsze

Czym jest certyfikat AEO? 

Czym jest certyfikat AEO? 

Skrót AEO pochodzi od angielskiej nazwy "Authorised Economic Operator", który oznacza upoważnionego przedsiębiorcę. Status upoważnionego...

Ważne