Health & Beauty

Wspieramy firmy z branży kosmetycznej, farmaceutycznej i medycznej, zapewniając profesjonalną obsługę celno-skarbową, certyfikację produktów, kontrolę dokumentów oraz magazynowanie towarów.

Nasza agencja celna zapewnia pełne zrozumienie wymagań prawnych i regulacji związanych z branżą kosmetyczną oraz farmaceutyczną, co pozwala nam na skuteczną i szybką odprawę celno-skarbową.

Jeżeli w swoich codziennych działaniach spotykasz się z podobnymi problemami, zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy i sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Magdalena Szymczak Kępka

by | kwi 6, 2023 | Eksport,Health & Beauty,Import,Specjalne procedury celne | 0 Comments

Hairlab
Pomimo wielu zmian w przepisach prawa w zakresie stosowania procedur specjalnych dzięki współpracy z Agencją Celną Wega dostarczamy przesyłki do Chin oraz przyjmujemy je z powrotem na lotnisku Chopina w Warszawie.

Najnowsze

Numer EORI – jak go uzyskać?

Numer EORI – jak go uzyskać?

Czym jest numer EORI i dlaczego jest ważny w przypadku odprawy celnej? EORI - Economic Operators' Registration and Identification, tłumacząc - jest...

Agencja Celna działająca 24/7

Agencja Celna działająca 24/7

Agencja Celna Wega Poznaj naszą firmę i ludzi, którzy ją tworzą Kim jesteśmy? - kilka słów o naszej Agencji Celnej Jesteśmy zespołem, który cechuje...

Ważne