Health & Beauty

Wspieramy firmy z branży kosmetycznej, farmaceutycznej i medycznej, zapewniając profesjonalną obsługę celno-skarbową, certyfikację produktów, kontrolę dokumentów oraz magazynowanie towarów.

Nasza agencja celna zapewnia pełne zrozumienie wymagań prawnych i regulacji związanych z branżą kosmetyczną oraz farmaceutyczną, co pozwala nam na skuteczną i szybką odprawę celno-skarbową.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu, aby zminimalizować koszty i zwiększyć efektywność. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę! Zadzwoń pod numer: +48570300909 lub zostaw nam swój numer telefonu oraz email, a my skontaktujemy się z Tobą.

Magdalena Szymczak Kępka

by | kwi 6, 2023 | Eksport,Health & Beauty,Import,Specjalne procedury celne | 0 Comments

Hairlab
Pomimo wielu zmian w przepisach prawa w zakresie stosowania procedur specjalnych dzięki współpracy z Agencją Celną Wega dostarczamy przesyłki do Chin oraz przyjmujemy je z powrotem na lotnisku Chopina w Warszawie.

Najnowsze

Czym jest certyfikat AEO? 

Czym jest certyfikat AEO? 

Skrót AEO pochodzi od angielskiej nazwy "Authorised Economic Operator", który oznacza upoważnionego przedsiębiorcę. Status upoważnionego...

Ważne