Automotive

Zajmujemy się obsługę celną zarówno Inbound – czyli dostaw części do fabryk jak InBound i Outbound wysyłki np. samochodów z fabryk.

Oczywiście dotyczy się to nie tylko fabryk samochodów, ale także całego sektora automotive czyli także producentów części czy firm sprzedających samochody używane. Branża ta została bardzo mocno dotknięta pandemią, problemem półprzewodników i zachwianych łańcuchów dostaw.

Wcześniej (i w sumie w większości wciąż) funkcjonuje w ramach zasad logistyki „just in time” przez co fabryki nie tworzą sobie wielkich magazynów części do produkcji, tylko części dostarczane są prawie wprost na produkcję. Daje to potencjalne duże oszczędności jednak może powodować bardzo drogie przestoje, jeżeli coś nie dojedzie. Naszą wartością jest kontrola i pewność, że nic nie utknie na granicy i ciągłość produkcji będzie zachowana. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie procedur celnych, zwolnień celnych oraz certyfikatów pochodzenia.

Jeżeli w swoich codziennych działaniach spotykasz się z podobnymi problemami, zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy i sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Najnowsze

Numer EORI – jak go uzyskać?

Numer EORI – jak go uzyskać?

Czym jest numer EORI i dlaczego jest ważny w przypadku odprawy celnej? EORI - Economic Operators' Registration and Identification, tłumacząc - jest...

Agencja Celna działająca 24/7

Agencja Celna działająca 24/7

Agencja Celna Wega Poznaj naszą firmę i ludzi, którzy ją tworzą Kim jesteśmy? - kilka słów o naszej Agencji Celnej Jesteśmy zespołem, który cechuje...

Ważne