Automotive

Zajmujemy się obsługę celną zarówno Inbound – czyli dostaw części do fabryk jak InBound i Outbound wysyłki np. samochodów z fabryk.

Oczywiście dotyczy się to nie tylko fabryk samochodów, ale także całego sektora automotive czyli także producentów części czy firm sprzedających samochody używane. Branża ta została bardzo mocno dotknięta pandemią, problemem półprzewodników i zachwianych łańcuchów dostaw.

Wcześniej (i w sumie w większości wciąż) funkcjonuje w ramach zasad logistyki „just in time” przez co fabryki nie tworzą sobie wielkich magazynów części do produkcji, tylko części dostarczane są prawie wprost na produkcję. Daje to potencjalne duże oszczędności jednak może powodować bardzo drogie przestoje, jeżeli coś nie dojedzie. Naszą wartością jest kontrola i pewność, że nic nie utknie na granicy i ciągłość produkcji będzie zachowana. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie procedur celnych, zwolnień celnych oraz certyfikatów pochodzenia.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu, aby zminimalizować koszty i zwiększyć efektywność. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę! Zadzwoń pod numer: +48570300909 lub zostaw nam swój numer telefonu oraz email, a my skontaktujemy się z Tobą.

Najnowsze

Ważne